Bieszczady Przyjedź, zobacz, wróć…
Home
 

Oferta

Oferta – Bieszczadzka ,,ŚWITEŹ”

To ośrodek składający się z 3 drewnianych domków, bardzo komfortowo wyposażonych. Każdy z nich posiada: 2 pokoje sypialne na poddaszu, oraz salon z kominkiem, kuchnią i łazienką na parterze.
W sypialni małej znajduje się dwa łóżka pojedyncze i drewniana skrzynia, zaś w dużej łóżko podwójne, z możliwością dostawienie jednego pojedynczego łóżka lub łóżeczka dla dziecka oraz komoda.
Salon posiada rozkładaną kanapę dla dwóch osób, stół z ławkami, drewniana szafę, kominek ogrzewający cały domek oraz TV.
Kuchnia zaś posiada lodówkę, kuchenkę gazową, czajnik elektryczny i wszystkie niezbędne akcesoria do przygotowania posiłków na ciepło.
Estetycznie wykonana łazienka sprawi przyjemność z jej korzystania. Dodatkowo każdy domek wyposażony został w: suszarkę do ciuchów, deskę do prasowania wraz z żelazkiem, odkurzacz, suszarkę do włosów, tak aby wypoczywający czuli się jak w domu.
Na terenie całego gospodarstwa można korzystać z Wi-Fi.

Przed wejściem do domku znajduje się duży taras z przenośnym grillem wraz ze stolikiem i ławeczkami do wieczornych biesiad. Nad tarasem wykonany został balkon, na którym w ciepłe dni można przyjemnie spędzić czas.
Przy każdym z domków istnieje możliwość zaparkowania pojazdów.

Nasze gospodarstwo przygotowało również atrakcje z których można korzystać w wolnych chwilach w postaci :

  • rozkładanych basenów dla dzieci i dorosłych,
  • hamaku
  • placu zabaw składającego się z domku wraz ze zjeżdżalnią i tablicą do pisania kredą, piaskownicą, huśtawkami i mini ścianką wspinaczkową
  • kosza do gry w koszykówkę
  • boiska do gry w siatkówkę i badmintona
  • mini bramek do piłki nożnej
  • z tarczy elektronicznej do gry w Darta

Akcesoria do gier typu piłki czy zestawy do badmintona mieszczą się w każdym z domków. Również w dni deszczowe można miło spędzić czas grając w szachy lub zapoznając się z przewodnikami turystycznymi.
Atrakcją jest również przepływająca obok rzeka Hoczewka z dzikim zejściem z której można korzystać w dowolnym momencie.

Nasza oferta skłania się ku temu, aby każdy z Państwa był jak najbardziej zadowolony z pobytu w naszym ośrodku, dlatego też dokładamy starań o rozwój naszego gospodarstwa.

Oferta - Domki w Bieszczadach - Bieszczadzka Świteź

Wszystko o cenie:

Uwaga: dzieci do lat 3 nie zostają wliczone do rachunku.

Cena dotyczy domku za dobę i zależy od ilości osób oraz długości pobytu.

Doba w naszym ośrodku zaczyna się od godz. 16.00,

a kończy się następnego dnia  o godz. 11.00

 

Więcej informacji pod nr Tel. 504 202 399.


Top